Remis z Astrą w ostatnim sparingu.

Ostatni sobotni mecz sparingowy w okresie przygotowawczym Grom rozegrał w Medyni Gł. z Astrą.

Do przerwy Grom prowadził 2 do 0

Po przerwie gospodarze wprowadzili kilku nowych zawodników co poprawiło ich grę.

Mecz zakończył się podziałem puntów a końcowy wynik meczu to 4 do 4.

Bramki dla Gromu strzelili: Wawrzaszek x 3 i Bekierski x1.

Skład Gromu: Lew (Wielgos) - Cwynar M (Chrzan), Mokrzycki, Kuśta (Paluszak), Cwynar S, Trojnar Ł, Osiniak, Czarnota, Wawrzaszek, Sapek, Bekierski.

Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Przygotowania do rozgrywek Grom rozpoczął 17 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Handzlówce oraz w terenie i na stadionie.

Odbyło się 21 jednostek treningowych i 9 meczy sparingowych strzelając 32 bramki a tracąc 21.

Frekwencja zawodników na treningach to średnio 8 a na sparingach 12.

Na wiosnę w drużynie Gromu zobaczymy nowego bramkarza Łukasza Pokrywkę, zawodnika Tomasza Sapka powrót po kilku latach gry w Woli Rafałowskiej. Treningi także wznowił Łukasz Chrzan.

Z drużyną już nie trenują Chmiel, Oncsik, Trojnar M, Jaroń, Wawro, Musz.

UWAGA!

Już w najbliższą niedzielę 07.04.2019r. drużyna GROM SZIK o godz 14.00 na własnym stadionie w Handzlówce rozegra swój pierwszy mecz ligowy z drużyną Pogórza Husów.

Zapraszamy na te sąsiedzkie derby wszystkich kibiców i prosimy o gorący doping.